Operator gniazda produkcyjnego ościeżnic

Firma Capek z siedzibą w Skrzyszowie, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się produkcją elementów stolarki otworowej dla klientów w całej Europie. Obecnie Capek poszukuje m.in. pracowników produkcji i operatorów maszyn CNC oraz mechaników w dziale utrzymania ruchu.

Firma Capek została założona w 1995 roku w Wodzisławiu Śląskim. Główną gałęzią działalności firmy jest produkcja elementów stolarki otworowej, a dynamiczny rozwój spółki sprawił, że dzisiaj jest ona jednym z liderów w branży. Jej produkty trafiają na rynek Polski oraz wybrane rynki Europy. Od 2004 roku siedziba firmy znajduje się w Skrzyszowie, gdzie powstała nowoczesna hala produkcyjna.

W firmie zatrudnionych jest ponad 80 osób. Obecnie firma Capek poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcji i operatora maszyn CNC, mechanika w dziale utrzymania ruchu, inżyniera procesu i technologa w dziale wdrożeń oraz magazyniera. Wymagane kwalifikacje i wykształcenie są uzależnione od stanowiska, na które aplikują chętne osoby. Szczegóły wymagań i zatrudnienia znajdują się na stronie internetowej firmy w zakładce „kariera”.

- Na stanowiskach produkcyjnych/operatorów maszyn CNC nie mamy szczególnych wymagań. Mile widziana jest umiejętność obsługi maszyn CNC oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Jednak nie jest to wymóg konieczny, na początku kariery zawodowej w naszej firmie pracownicy produkcyjni są przygotowywani od podstaw. Przede wszystkim szukamy pracowników z dobrym nastawieniem do pracy, zaangażowanych i chcących się rozwijać – mówi Iwona Tekeli, kierownik działu personalnego w firmie Capek.

ODCINEK 15.

Główną gałęzią działalności firmy jest produkcja elementów stolarki otworowej, a dynamiczny rozwój spółki sprawił, że dzisiaj jest ona jednym z liderów w branży.

Natomiast w przypadku mechaników w dziale utrzymania ruchu oraz inżynierów procesu i technologów w dziale wdrożeń wymagane jest wykształcenie techniczne oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu niezbędna jest umiejętność obsługi maszyn oraz narzędzi warsztatowych. - Z kolei praca inżyniera procesu i technologa to praca dla osoby samodzielnej, ale z pewnością także twórczej, ponieważ przekłada się ona na rozwój produkcji, procesy wdrażania i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań – dodaje Iwona Tekeli.

Osoby zatrudnione w firmie Capek oprócz stałego wynagrodzenia mogą liczyć na bogaty pakiet socjalny, m.in. dofinansowanie do kart multisport i biletów na imprezy kulturalne oraz sportowe. Jak również prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie grupowe i możliwość rozwoju zawodowego. Dla pracowników firmy Capek organizowane są również pikniki rodzinne oraz wyjazdy integracyjne z osobami towarzyszącymi.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas