Junior Product Manager

Jak wygląda jego praca?

W czwartym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Johnson Matthey Battery Systems w Gliwicach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W gliwickiej fabryce, która zajmuje się m.in. produkcją baterii i akumulatorów, pokażemy m.in. jak wygląda praca Junior Product Managera.

Johnson Matthey Battery Systems od blisko 20 lat działa na polskim i zagranicznym rynku. Obecnie gliwicki zakład projektuje i wytwarza zaawansowane systemy zasilania, w postaci baterii o różnej mocy. Firma zatrudnia ponad 700 osób - Tylko w przeciągu ostatniego roku liczba pracowników zwiększyła się o prawie 100 osób i dalej rośnie - mówi Vladyslav Kryvenko, HR Manager w Johnson Matthey Battery Systems.

ODCINEK 4.

Zakład zajmuje się wysoko-wolumenową produkcją zaawansowanych zestawów baterii litowo-jonowych, współpracując z dominującymi producentami na rynku globalnym.

Zakład zajmuje się wysoko-wolumenową produkcją zaawansowanych zestawów baterii litowo-jonowych, współpracując z dominującymi producentami na rynku globalnym. Firma posiada rozbudowany dział R&D - rozwija własne, innowacyjne produkty, które znajdą zastosowanie w wielu aplikacjach. Obecnie Johonson Matthey Battery Systems w Gliwicach poszukuje absolwentów kierunków inżynieryjno-technicznych, ale także tych związanych z jakością, logistyką, obsługą klienta, czy BHP.

Johnson Matthey Battery Systems w Gliwicach działa na terenie gliwickiej podstrefy należącej do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - Wśród inwestorów nie maleje zainteresowanie terenami należącymi do Podstrefy Gliwickiej KSSE. Dzięki nowym przedsiębiorcom, którzy zakupili działki na obszarach KSSE od początku 2018 r., zatrudnienie wzrośnie o ok. 300 miejsc pracy – dodaje Jacek Bialik, wiceprezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, kierujący podstrefą gliwicką KSSE.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas