20

Operator montażu zabezpieczenia różnicowoprądowego

W dwudziestym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Hager Polo Produkcja w Tychach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca operatora montażu zabezpieczenia różnicowoprądowego.

19

Pracownik produkcji szyb samochodowych

W dziewiętnastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Saint-Gobain Sekurit w Dąbrowie Górniczej, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca pracownika produkcji szyb samochodowych.

18

Operator linii lakierniczej

W osiemnastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Electropoli w Bielsku-Białej, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca operatora linii lakierniczej.

Operator urządzeń kontrolnych w hucie szkła

Firma CP Glass S.A. w Orzeszu, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się produkcją opakowań szklanych dla największych producentów piw i alkoholi wysokoprocentowych na świecie. W orzeskiej hucie zatrudnionych jest ponad 450 osób. 

Ślusarz w dziale produkcji maszyn

W szesnastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Macro Molds w Tychach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca ślusarza w dziale produkcji maszyn.

Operator gniazda produkcyjnego ościeżnic

W piętnastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Capek w Skrzyszowie, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca operatora gniazda produkcyjnego ościeżnic.

Automatyk – kompleksowe rozwiązania dla przemysłu

Firma AIUT w Gliwicach, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, działa w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii oraz systemów IT. W gliwickiej firmie zatrudnionych jest ponad 700 osób. Obecnie AIUT poszukuje m.in. inżynierów automatyków-robotyków, inżynierów elektryków, inżynierów elektroników, czy programistów.

Pakowacz – produkcja pianek syntetycznych

W trzynastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę nmc Polska w Zabrzu, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca pakowacza przy produkcji pianek syntetycznych.

Operator maszyn – produkcja części układów wydechowych

W dwunastym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Tru-Flex w Zimnej Wódce, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca operatora maszyn, przy produkcji części układów wydechowych do samochodów ciężarowych.

Operator maszyn CNC - wyroby dla branży motoryzacyjnej

Mubea w Zimnej Wódce, firma mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się produkcją komponentów samochodowych o lekkiej konstrukcji. Obecnie firma poszukuje pracowników produkcji, operatorów maszyn CNC, elektryków, elektroników, automatyków, ślusarzy, mechatroników, kontrolerów jakości oraz inżynierów procesu.

Operator maszyn – produkcja profili aluminiowych

W dziesiątym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Extral w Żorach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca operatora maszyn, przy produkcji profili aluminiowych.

Pakowacz włókniny puszystej – czym się zajmuje

Pureko w Myszkowie, firma mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zajmuje się produkcją pianki poliuretanowej i włókniny puszystej, wykorzystywanych w przemyśle meblarskim. 

Czym zajmuje się
inżynier sprzedaży?

W ósmym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Szczęśniak Pojazdy Specjalne w Bielsku-Białej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca inżyniera sprzedaży w firmie produkującej m.in. samochody dla straży pożarnej.

Fotografia produktowa – programista C++

Orbitvu w Tarnowskich Górach, mieszczący się na terenie Katowickiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej zajmuje się produkcją urządzeń mogących fotografować przedmioty o różnych gabarytach, od biżuterii, poprzez buty, walizki, aż po człowieka i samochody. Obecnie firma poszukuje programistów ze znajomością języka C++.

Specjalista utrzymania ruchu

W szóstym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę ZF Group w Częstochowie, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy jak wygląda praca na stanowisku specjalisty utrzymania ruchu.

Operator linii montażowej - branża motoryzacyjna

Zakład Nexteer Automotive w Tychach, mieszczący się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się m.in. produkcją elektrycznych układów kierowniczych. Tyski zakład obecnie poszukuje pracowników produkcyjnych oraz inżynierów.

Junior Product Manager - jak wygląda jego praca?

W czwartym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Johnson Matthey Battery Systems w Gliwicach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W gliwickiej fabryce, która zajmuje się m.in. produkcją baterii i akumulatorów, pokażemy m.in. jak wygląda praca Junior Product Managera.

Jak wygląda praca automatyka?

W trzecim odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Bitron Poland w Sosnowcu, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W sosnowieckiej fabryce pokażemy m.in. jak wygląda praca na stanowisku automatyka.

Operator linii
Czym się zajmuje?

W drugim odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę SANHUA AWECO w Tychach. Zakład znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tyskiej fabryce pokażemy jak wygląda praca operatora linii.

Technik utrzymania form.
Jak wygląda jego praca?

W pierwszym odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy Fabrykę Plastików Gliwice, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W gliwickiej fabryce przedstawimy jak wygląda praca na stanowisku technika utrzymania form.

CHCĘ U CIEBIE PRACOWAĆ

Czy zastanawialiście się jak wygląda praca w firmach działających w naszym regionie?

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas