40

Inżynier aplikacyjny w firmie z branży automatyki przemysłowej

W 40. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Omron w Tychach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera aplikacyjnego w firmie z branży automatyki przemysłowej.

39

Inżynier procesu w firmie produkującej systemy napędów pasowych do silników

W 39. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Dayco w Tychach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, na czym polega praca inżyniera procesu w firmie produkującej osprzęt do przeniesienia napędu z silnika.

38

Inżynier działu badań i rozwoju w firmie produkującej specjalistyczne elementy oznakowania

W 38. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Marco w Gliwicach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, na czym polega praca inżyniera w dziale badań i rozwoju w firmie produkującej specjalistyczne elementy oznakowania.

37

Inżynier procesu w firmie produkującej wyroby dla branży motoryzacyjnej

W 37. odcinku programu „Chce u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Mubea w Zimnej Wódce, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, na czym polega praca inżyniera procesu w firmie produkującej wyroby dla branży motoryzacyjnej.

36

Specjalista ds. oprogramowania – firma produkcyjna z branży
eventowej

W 36. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Opinion Strefa Druku w Gliwicach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, na czym polega praca specjalisty ds. oprogramowania w firmie produkcyjnej z branży eventowej. 

35

Dział rozwoju produktu – produkcja ceramiki
sanitarnej

W 35. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Roca w Gliwicach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, na czym polega praca w dziale rozwoju produktu w firmie zajmującej się produkcją ceramiki sanitarnej. 

34

Technolog lakierni – branża motoryzacyjna

W 34. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Silbo w Żorach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca kierownika projektu w firmie produkującej opakowania dla branży spożywczej.

33

Specjalista ds. technologii – produkcja wymienników ciepła

W 33. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Sest-Luve w Gliwicach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca specjalisty ds. technologii w firmie produkującej wymienniki ciepła.

32

Inżynier badań i rozwoju – przetwórstwo tworzyw sztucznych

W 32. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę MDM NT w Bielsku-Białej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera badań i rozwoju w firmie zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

31

Automatyk linii produkcyjnej – drewniane elementy klejone

W 31. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Sigro II w Dąbrowie Górniczej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca automatyka linii produkcyjnej w firmie produkującej drewniane elementy klejone.

30

Inżynier serwisu – produkcja systemów azotowania gazowego 

W 30. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Nitrex Metal w Sosnowcu, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera serwisu w firmie produkującej systemy azotowania gazowego.

29

Konstruktor opakowań - produkcja opakowań z tektury falistej

W 29. odcinku programu "Chcę u Ciebie pracować" odwiedziliśmy firmę Dunapack Eurobox w Lublińcu, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca konstruktora opakowań w firmie produkującej opakowania z tektury falistej.

28

Inżynier procesu – przemysł lotniczy

W 28. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Avio Aero w Bielsku-Białej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu oraz programisty w firmie projektującej, wytwarzającej oraz serwisującej komponenty i systemy dla przemysłu lotniczego.

27

Technolog lakierni – branża motoryzacyjna

W 27. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Huf Polska w Tychach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca technologa lakierni w firmie produkującej mechaniczne i mechatroniczne systemy kontroli dostępu, zamknięć i zabezpieczeń pojazdów.

26

Kontroler jakości – obsługa X-RAY i X-CUBE

W 26. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę SGP Group w Częstochowie, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca kontrolera jakości obsługującego maszynę rentgenowską.

25

Inżynier procesu – przewody klimatyzacyjne

W 25. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Maflow w Tychach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu w zakładzie produkującym m.in. przewody klimatyzacyjne dla branży motoryzacyjnej.

24

Technolog w przemyśle spożywczym  

W 24. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Mokate w Żorach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca technologa w firmie produkującej m.in. kawę i herbatę oraz półprodukty do przemysłu spożywczego.

23

Inżynier procesu – produkcja przewodów paliwowych 

W 23. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę TI Poland w Bielsku-Białej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu odpowiedzialnego za proces gięcia na zrobotyzowanych stanowiskach w firmie produkującej przewody paliwowe.

22

Inżynier Utrzymania Ruchu– filtry cząstek stałych do silników diesla

W 22. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę NGK Ceramics w Dąbrowie Górniczej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera utrzymania ruchu w zakładzie produkującym filtry cząstek stałych z węglika krzemu.

21

Inżynier jakości – suszarki bębnowe do ubrań

W 21. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Electrolux w Siewierzu, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera jakości w zakładzie produkującym suszarki bębnowe do ubrań.

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas