25

Inżynier procesu – przewody klimatyzacyjne

W 25. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Maflow w Tychach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu w zakładzie produkującym m.in. przewody klimatyzacyjne dla branży motoryzacyjnej.

24

Technolog w przemyśle spożywczym  

W 24. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Mokate w Żorach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca technologa w firmie produkującej m.in. kawę i herbatę oraz półprodukty do przemysłu spożywczego.

23

Inżynier procesu – produkcja przewodów paliwowych 

W 23. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę TI Poland w Bielsku-Białej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu odpowiedzialnego za proces gięcia na zrobotyzowanych stanowiskach w firmie produkującej przewody paliwowe.

22

Inżynier Utrzymania Ruchu– filtry cząstek stałych do silników diesla

W 22. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę NGK Ceramics w Dąbrowie Górniczej, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera utrzymania ruchu w zakładzie produkującym filtry cząstek stałych z węglika krzemu.

21

Inżynier jakości – suszarki bębnowe do ubrań

W 21. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Electrolux w Siewierzu, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera jakości w zakładzie produkującym suszarki bębnowe do ubrań.

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas