Automatyk

Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu

Firma AIUT w Gliwicach, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, działa w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii oraz systemów IT. W gliwickiej firmie zatrudnionych jest ponad 700 osób. Obecnie AIUT poszukuje m.in. inżynierów automatyków-robotyków, inżynierów elektryków, inżynierów elektroników, czy programistów.

Firma AIUT powstała w Gliwicach w 1991 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest projektowanie i wykonawstwo elektryki, automatyki oraz systemów zarządzania produkcją. AIUT tworzy również nowatorskie zautomatyzowane i zrobotyzowane stanowiska oraz linie produkcyjne. Pracownicy gliwickiej firmy dostarczają także rozwiązania obejmujące pełen zakres zarządzaniem majątkiem przedsiębiorstwa, wsparcia dla działów utrzymania ruchu, gospodarki remontowej i serwisowej. Ponadto firma zajmuje się inteligentnymi systemami zarządzania i monitorowania (imr).

W AIUT zatrudnionych jest ponad 700 osób. Obecnie gliwicka firma poszukuje pracowników na stanowiska: inżynier automatyk-robotyk, inżynier elektryk, inżynier elektronik, embedded software developer, front end developer, programista JAVA, programista .NET, kierownik projektu, pracownik techniczny, frezer, spawacz, elektryk, elektronik, pracownik wsparcia produkcji.

- Ze względu na dużą ilość stanowisk, na które obecnie poszukujemy pracowników, odsyłam wszystkich zainteresowanych do naszej strony internetowej (www.aiut.pl). W zakładce kariera znajdują się wszystkie wymagania i informacje związane z poszczególnymi stanowiskami – mówi Ewa Płóciennik, koordynator sekcji HR w firmie AIUT.

ODCINEK 14.

Firma AIUT powstała w Gliwicach w 1991 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest projektowanie i wykonawstwo elektryki, automatyki oraz systemów zarządzania produkcją.

Praca automatyka, która przedstawiana jest w naszym programie, opiera się m.in. na projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań dla automatyki, kontroli procesów i zarządzania produkcją. Automatycy z firmy AIUT projektują i dostarczają systemy kontroli, a także wprowadzają projekty AKP z oprogramowaniem i wizualizacją.

Pracownicy firmy AIUT mogą liczyć na wiele udogodnień oraz świadczeń pozapłacowych. – Ciepły posiłek podczas dnia dostarcza mnóstwo sił i energii. Dlatego w firmie spotykamy się na naszej stołówce, dofinansowanej przez pracodawcę – mówi Ewa Płóciennik. – Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego dajemy możliwości skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin, a także grupowego ubezpieczenia na życie i NNW. Dodatkowo w ramach firmowej kafeterii MyBenefit, pracownik co miesiąc otrzymuje gwarantowaną pulę punktów do zrealizowania na wyjazdy, bilety do kina, aktywności sportowe i inne wybrane przez siebie wydarzenia – dodaje koordynator sekcji HR w firmie AIUT.

Dodatkowo osoby zatrudnione w tej gliwickiej firmie mają możliwość skorzystania w dofinansowanych lekcjach języka angielskiego. Oprócz tego firma AIUT dofinansowuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników oraz organizuje rodzinne imprezy integracyjne. – Jesteśmy także sponsorem drużyny piłkarskiej – Piast Gliwice i otrzymujemy dla naszych pracowników wejściówki na mecze Ekstraklasy – dodaje Ewa Płóciennik.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas