Inżynier procesu – przewody klimatyzacyjne

W 25. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Maflow w Tychach, która mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca inżyniera procesu w zakładzie produkującym m.in. przewody klimatyzacyjne dla branży motoryzacyjnej.

Tyska spółka funkcjonująca pod nazwą Boryszew S.A. oddział Maflow w Tychach jest częścią jednej z największych grup przemysłowych w Polsce – Boryszew S.A., polskiego producenta w sektorze motoryzacyjnym. Maflow w Tychach jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, a odbiorcami firmy są największe światowe koncerny samochodowe. W portfolio tyskiego zakładu znajdziemy m.in. takie produkty jak: przewody do klimatyzacji, wspomagania układu kierowniczego, układu chłodzenia, pneumatycznego, paliwowe, układu zawieszenia.


Do zadań inżyniera procesu, stanowiska przedstawionego w 25. odcinku, należy m.in. przygotowanie procesu produkcyjnego do wprowadzenia nowego lub zmodyfikowanego wyrobu oraz wspomaganie i nadzorowanie działań związanych z udoskonaleniami procesu. Osoby chcące podjąć pracę na tym stanowisku powinny mieć wyższe wykształcenie (preferowane studia techniczne).

ODCINEK 25.

Maflow w Tychach jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, a odbiorcami firmy są największe światowe koncerny samochodowe.

- Pracownicy Maflow w Tychach, oprócz stałego wynagrodzenia mogą liczyć m.in. na ubezpieczenie na życie, kartę OK system, czy Sodexo Luch Pass. Naszym pracownikom oferujemy również dofinansowanie nauki języków obcych, czy dalszej edukacji – mówi Agnieszka Biniek-Ślużyńska, koordynator ds. komunikacji w Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas