Operator linii lakierniczej

Firma Electropoli Poland w Bielsku-Białej, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się usługami przemysłowymi polegającymi na nakładaniu powłok antykorozyjnych i dekoracyjnych na części przeznaczone do produkcji samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów i innych pojazdów. Obecnie Electropoli Poland poszukuje m.in. operatorów linii lakierniczej, operatorów wózka widłowego, pracowników magazynowych, ustawiaczy oraz laborantów.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku jako spółka Galwano-Technika, w wyniku przejęcia części dawnego zakładu Fiata w Bielsku-Białej i podjęcia zobowiązań inwestora w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej . W 2007 roku firma została przejęta przez francuski koncern Electropoli S.A. i w konsekwencji zmieniła nazwę na Electropoli Poland. Zakład w Bielsku-Białej zajmuje się profesjonalnymi usługami przemysłowymi polegającymi na nakładaniu powłok antykorozyjnych i dekoracyjnych na części przeznaczone do produkcji samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów i innych pojazdów.

W Electropoli Poland zatrudnionych jest ok. 700 pracowników w obu zakładach produkcyjnych w Polsce (Bielsko-Biała, Nowa Sól). Obecnie firma w Bielsku-Białej poszukuje pracowników na stanowiska: operatora linii lakierniczej, operatora wózka widłowego, pracownika magazynowego, ustawiacza oraz laboranta.

ODCINEK 18.

Zakład w Bielsku-Białej zajmuje się profesjonalnymi usługami przemysłowymi polegającymi na nakładaniu powłok antykorozyjnych i dekoracyjnych na części przeznaczone do produkcji samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów i innych pojazdów.

Pracownicy zatrudnieni w Electropoli Poland oprócz stałego wynagrodzenia i zatrudnienia bezpośrednio przez firmę mają możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz ubezpieczenia medycznego, które gwarantuje bezpłatne badania i dostęp do lekarzy specjalistów. Pracownicy mają również dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, programu kulturalnego, karty multisport i wielu innych udogodnień.

- Inwestujemy w nowe maszyny i technologie, nowe lokalizacje, rozwiązania logistyczne i informatyczne, ale także w bezpieczeństwo i ergonomię pracy – mówi Krystian Szypka, dyrektor generalny Electropoli Poland. - Będąc członkiem międzynarodowej organizacji możemy wymieniać się doświadczeniami i najlepszymi praktykami pomiędzy zakładami w różnych lokalizacjach – dodaje Krystian Szypka.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas