Operator montażu zabezpieczenia różnicowoprądowego

Hager Polo Produkcja w Tychach, mieszcząca się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, aparatury modułowej oraz wyłączników mocy. Obecnie firma poszukuje techników utrzymania ruchu, , inżynierów procesu oraz pracowników na stanowiska montażu ręcznego .

Hager Group jest głównym dostawcą rozwiązań i usług związanych z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Początki Hager Polo w Polsce to rok 1992 i powstanie firmy p.v.p oraz 1993 rok, kiedy powstała firma Polo Systemy Elektroinstalacyjne, w której rozpoczęto produkcję osprzętu elektroinstalacyjnego w postaci gniazd i łączników. Firma przeszła rewolucyjną zmianę w 2002 roku po połączeniu z Grupą Hager. Dzięki temu tyska firma mogła rozszerzyć swój asortyment np. o aparaturę modułową.

Hager Polo Produkcja w Tychach produkuje osprzęt elektroinstalacyjny, aparaturę modułową oraz wyłączniki mocy. To 2328 rodzajów wytwarzanych produktów oraz 17 mln sztuk wyrobów produkowanych w ciągu roku. Obecnie w Tychach jest zatrudnionych ponad 600 osób w firmie produkcyjnej oraz ponad 100 osób w firmie handlowej należących do Hager Group. W spółce handlowej poszukiwani są pracownicy do działu wsparcia technicznego, obsługi klienta oraz działów handlowych. W przypadku spółki produkcyjnej Hager Group w Tychach poszukuje techników utrzymania ruchu, , inżynierów procesu oraz pracowników na stanowiska montażu ręcznego.

ODCINEK 20.

Hager Polo Produkcja w Tychach produkuje osprzęt elektroinstalacyjny, aparaturę modułową oraz wyłączniki mocy. To 2328 rodzajów wytwarzanych produktów oraz 17 mln sztuk wyrobów produkowanych w ciągu roku.

Osoby zatrudnione w Hager Polo Produkcja w Tychach mogą liczyć m.in. na bezpłatne szkolenia i kursy oraz dofinansowanie nauki języków obcych oraz studiów. – Nasi pracownicy mogą również skorzystać m.in. z karty Multisport , masażów i rehabilitacji, cyklicznych akcji prozdrowotnych, świadczeń finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, czy ubezpieczeń na życie - mówi Agnieszka Chmiel, dyrektor personalna w Hager Group.

- Każdy nowy pracownik w pierwszym dniu pracy otrzymuje plan adaptacji na stanowisku, który jest przygotowany przez dział HR we współpracy z kierownikiem danego działu – mówi Agnieszka Chmiel. – Zdajemy sobie sprawę, że wydarzenie takie jak zmiana pracy to poważny krok w naszym życiu, dlatego staramy się towarzyszyć nowej osobie w firmie, aby jak najszybciej się zaaklimatyzowała. Każda nowa osoba ma okazję zobaczyć, jak wygląda produkcja i zapoznać się z najważniejszymi produktami. Natomiast, jeśli chodzi o formalne zatrudnienie, to wszyscy nasi pracownicy posiadają umowę o pracę – podkreśla dyrektor personalna w Hager Group.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas