Specjalista ds. technologii – produkcja wymienników ciepła

W 33. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” odwiedziliśmy firmę Sest-Luve w Gliwicach, która działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem pokażemy, jak wygląda praca specjalisty ds. technologii w firmie produkującej wymienniki ciepła.  

Sest-Luve Polska jest częścią LU-VE Group, pierwszą w Europie i trzecią na świecie firma produkującą parowniki oraz skraplacze do urządzeń. Zakład w Gliwicach, w którym pracuje obecnie ponad 550 osób, powstał w 2002 roku. W gliwickim Sest-Luve łącznie działa 14 linii produkcyjnych o łącznej mocy produkcyjnej na poziomie ok. 400 tys. sztuk wymienników rocznie. W 2017 roku zarząd grupy LU-VE podjął decyzję o budowie kolejnego zakładu produkcyjnego w Gliwicach. Pod koniec 2018 roku powstał nowy zakład o łącznej powierzchni 20 tys. mkw. Nowa inwestycja zlokalizowana została przy ul. Einsteina w Gliwicach.

W tym odcinku przedstawiamy część pracy specjalisty ds. technologii. Do jego zadań należy m.in. usprawnianie czasów i metod, a także industrializacja samych procesów. Osoby chcące podjąć pracę na tym stanowisku powinny mieć wykształcenie wyższe techniczne. U kandydatów mile widziane jest również doświadczenie w procesie produkcji.  

ODCINEK 33.

Sest-Luve Polska jest częścią LU-VE Group, pierwszą w Europie i trzecią na świecie firma produkującą parowniki oraz skraplacze do urządzeń.

- Obecnie do Sest-Luve w Gliwicach poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne i okołoprodukcyjne. To m.in. operatorzy maszyn, do których należy obsługa maszyn oraz dbałość o jakość produktu – mówi Katarzyna Lis, kierownik działu personalnego w Sest-Luve Polska. – Nasi pracownicy oprócz wynagrodzenia zasadniczego mogą dodatkowo otrzymać premię frekwencyjną oraz premię sprzedażowo-wydajnościową. Osobom zatrudnionym w naszej firmie oferujemy również wynagrodzenie urlopowe, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, a także bony na święta dla pracowników i ich rodzin – podkreśla Katarzyna Lis.

PARTNER PROGRAMU

Katowicka SSE S.A. została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 czerwca 1996 roku. Utworzono ją w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych. Obecnie w KSSE działa ponad 300 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały około 31 mld złotych i stworzyły ponad 76.000 miejsc pracy. KSSE posiada w swej ofercie działki o łącznej powierzchni 2614ha w 40 gminach, z czego 900 ha jest wciąż dostępne dla inwestorów. 

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

Obserwuj nas